از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

رنگ موی 100 میل آتوسا

وضعیت موجود
قیمت اصلی 25000 تومان
قیمت 15000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ویژگی های متمایز کننده رنگ موی آتوسا 100

ـ به سبب دارا بودن غلظت و تراکم بالای رنگدانه قادر است تارهای سفید و خاکستری مو را پوشش دهد و رنگی با جلوه کاملا طبیعی و زیبا بیافریند.

ـ پیگمنت یا رنگدانه های موجود به سبب خلوص بالا و کوچک بودن ذرات آن ، با کمی باز شدن کوتیکول براحتی به داخل مو بصورت عمیق نفوذ می کند و با اتصال قوی به آن ، درون تارهای مو محبوس میگردد و علاوه بر ایجاد رنگهای یکنواخت و پوشش ۵۰٪ تا ۱۰۰٪ باعث طولانی تر شدن دوام رنگ مو میگردد.

ـ پایین بودن میزان آمونیاک رنگ مو ضمن عملکرد سریع ، به ساختار مو آسیب نمی رساند و بنابراین از موخوره ، خشکی و شکنندگی تارهای مو جلوگیری می نماید.

ـ به سبب دارا بودن روغن زیتون و ویتامین E ، امگا 6 ، امگا 3 و اسیدهای چرب موجود در روغن گیاهی و توانایی جذب آن در ساختار مو و تغذیه آن ،علاوه بر براقیت و نرمی موها ، استحکام تارهای مو را تقویت می سازد .

ـ با استفاده از نرم کننده و ترکیبات سیلیکونی و ویتامین C در این رنگ مو ضمن سالم نگه داشتن مو و ایجاد حالت ابریشمی ، در نهایت رنگی براق و درخشان ایجاد می شود که ترکیبی است از انعکاس نور و شکست نور از روی ملانین طبیعی روشن نشده و پیگمنت های وارد شده به ساختار مو .

ـ جلوگیری از موخوره و وز شدن موها از دیگر خواص مهم روغن زیتون می باشد

خواص روغن زیتون

این روغن از دانه های زیتون استخراج شده است و از دیرباز برای بهبود ، سلامت ، تقویت و رشد موها استفاده شده است . رنگ موی آتوسا به سبب دارا بودن این روغن ، موجب سلامت پوست سر و در نتیجه سلامت موها میگردد . از خواص این روغن افزایش گردش خون و تحریک فولیکول مو می باشد که باعث تقویت و استحکام و ضخیم تر شدن تارهای مو میگردد . به دلیل خواص ضد باکتری و ضد قارچی آن از شوره سر و ریزش مو جلوگیری می کند . روغن زیتون به عنوان نرم کننده طبیعی موها عمل نموده و نرمی و براقیت موها را افزایش می دهد .

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید