از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کیت رنگ موی بدون آمونیاک مارال فیوژن MARAL FUSION KIT

وضعیت موجود
قیمت اصلی 45000 تومان
قیمت 40000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

رنگ مو بدون آمونیاک فیوژن کالر مارال

مارال رهبر سبک رنگ های خیره کننده در ایران است که با خلق لاین FUSION با فرمولاسیونی متفاوت و منحصر به فرد ، انقلابی در رنگ های دائم پدید آورده است . پیگمنت های موجود در این رنگ به سبب خلوص بالا و کوچک بودن ذرات با کمی باز شدن کوتیکول به راحتی به ساختمان مو نفوذ کرده و با اتصال قوی به آن ، درون تارهای مو محبوس می گردد و سبب پوشانندگی یکنواخت می گردد و رنگ های ترکیبی بی نظیر به وجود می آورد . شاخه های معجزه گر نرم کننده های پروتئینی موجود در رنگ مو ، ساختمان مو را تقویت کرده و از آن در مقابل آلودگی های روزمره و اشعه آفتاب محافظت می کند . این رنگ بدون آسیب ناشی از آمونیاک و با وجود عصاره هایی از دل طبیعت و سیلیکون موجود از موخوره و خشکی مو جلوگیری می نماید و حالتی ابریشمی و براق به موها هدیه می دهد.

خواص منحصر به فرد رنگ مو بدون آمونیاک

رنگ مویی طبیعی که ضمن پوشانندگی کامل موهای سفید ، آسیب ناشی از مواد شیمیایی مثل خارش ، سوزش و قرمزی پوست را نداشته ، همچنین چربی و رطوبت مو را حفظ می کند . فرمول انقلابی این محصول امکان رنگ گرفتن کامل مو را برای تمامی موهای معمولی و خاکستری با همان استفاده در نوبت اول فراهم ساخته است .

روغن های گیاهی موجود در این محصول اعم از روغن آرگان ، روغن هسته انگور و روغن بادام از شکنندگی موها جلوگیری نموده و مو را صاف و نرم می کند و حالت طبیعی مو را حفظ می کند . این روغن ها با نفوذ به داخل فیبرهای مو باعث می شوند و مو حالت براق خود را حفظ کرده و موهایی مستحکم ، درخشان و ابریشمی را برای شما به ارمغان می آورد .

روغن آرگان : سرشار از ویتامین های A و E و امگاـ9 و پروتئین و آنتی اکسیدان می باشد . این روغن های گیاهی به کوتیکول مو نفوذ کرده و به صورت طبیعی موها را آبرسانی نموده، مقاومت و براقیت موها را افزایش داده و از وز شدن و موخوره جلوگیری می نماید و به عنوان نرم کننده طبیعی عمل می نماید .

روغن بادام شیرین : حاوی ویتامین های B1 ، B2 ، B6 ، E و A  می باشد که از خشکی موها و موخوره جلوگیری می نماید . در رشد و تقویت مو ، افزایش براقیت و استحکام موها موثر می باشد . از جذب اشعه UV جلوگیری نموده و دارای خواص ضد وز می باشد .

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید