از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پودر دکلره 400 گرمی دوماسی DOMACY DECOLOR POWDER

وضعیت موجود
قیمت اصلی 185000 تومان
قیمت 145000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

پودر دکلره 400 گرمی سفید دوماسی

رنگ مو بزرگ‌ترین دردسر و بزرگ‌ترین ریسک برای خانم‌ها است. خانم‌هایی که می‌خواهند برای رنگ کردن موهای خود یک اقدام درست و حسابی انجام دهند و البته با آن خود را حسابی جذاب کنند. رنگ کردن مو، کاری است که می‌تواند شما را در برابر یک انتخاب بسیار مشکل قرار دهد. یا باید برای یک بار رنگ کردن مو مبالغ بسیار زیادی را بپردازید و به آرایشگاهی معتبر بروند  و یا باید برای رنگ کردن موهای خود با رنگی خاص به سعی و خطا بپردازید و خودشان به تنهایی اقدام کنند. این که خود می‌توانید موهای خود را رنگ کنید به مارک رنگ مو و اجرای درست عملیات رنگساژ مناسب آن رنگ بستگی دارد. پس مهم انتخاب شماست.

اما برای رنگ کردن موها راه‌های بسیار زیاد وجود دارد که فراخور جنس رنگ، نوع رنگ و درجه تیرگی و روشنی رنگ مو متغیر است. بیشتر خانم‌ها با واژه دکلره آشنا هستند. دکلره موادی است که برای رنگ‌بری از موها استفاده می‌شود تا بتوانید رنگ‌های روشن و خیلی روشن را روی موهای خود اجرا کنید. این روش از رنگ بری مو، به مو آسیب می‌رساند و وارد بودن به آن بیشتر کار حرفه‌ای‌هاست.

اما فارق از میزان توانایی شما در دکلره کردن موها و شناخت شما از این تکنیک تهیه مواد مناسب هم بسیار اهمیت دارد به هر حال استفاده از انواع رنگ مو مستلزم استفاده از دکلره همان مارک است و شما باید همان طور که یک رنگ را می‌شناسید دکلره آن را هم به خوبی بشناسید و توانایی استفاده از آن را داشته باشید.

دوماسی یک برند بسیار مناسب برای رنگ کردن موهاست و شاید بین برند های رنگ مویی که در ایران تولید می‌شود یکی از لوکس ترین رنگ‌ها را تولید می‌کند و البته موادی که همراه با این رنگ مو استفاده می‌شود نیز یکی از بهترین موادی هستند که می‌تواند در رنگ مو نیز به کار رود.

پودر دکلره سفید دوماسی حرفه‌ای ترین نوع پودر دکلره  برند بسیار خوشنام دوماسی است. اکسیدان‌های کراتینه این مارک به همراه رنگ موهای بسیار خوب آن درخشندگی زیادی را روی موهای شما ایجاد می‌کند و این یعنی این آن که برای رنگ کردن موهایتان همه چیز را دوماسی در اختیار شما قرار داده است حال در کنار این دو رکن اساسی رنگساژ کردن پودر دکلره سفید دوماسی می‌تواند شما را برای به دست آوردن زیباترین رنگ موهای روشن کاملا یاری کند. این پودر اگر با اکسیدان کراتینه دوماسی روی سر گذاشته  شود کمترین مشکل را برای موها به وجود می‌آورد. زمان استفاده از پودر دکلره سفید دوماسی زمانی استاندارد است و می‌تواند تا 5 درجه موهای شما را روشن کند. روشن کنندگی بیشتر از این برای موهی شما مضر است اما این کار با پودر دکلره سفید دوماسی امکان پذیر است.

نحوه استفاده

پودر دکلره سفید دوماسی ‌توانایی ترکیب با انواع اکسیدان های دوماسی مانند اکسیدان ها 6 ،9 و 12% را دارد. باید توجه کنید که پودر دکلره سفید دوماسی  به هیچ عنوان برای رنگ‌بری از موهای صورت و ابرو نیست و تنها برای موهای سر ساخته شده است. در هنگام استفاده از پودر دکلره سفید دوماسی ‌مواظب باشید پودر دکلره سفید دوماسی  با پوست سر و چشمان شما برخورد نکند همین طور استفاده از انواع روغن‌های ترمیم کننده مو در هنگام استفاده از پودر دکلره سفید دوماسی  توصیه می‌گردد. در صورت برخورد مخلوط و یا  پودر دکلره سفید دوماسی  با چشم  فورا آن را با آب سرد بشویید. میزان مصرف پودر دکلره سفید دوماسی با اکسیدان به صورت 1 به 2 است.

تأثیر استفاده

برای ریشه موها فقط پودر دکلره سفید دوماسی‌ با اکسیدان 6% مخلوط کند این پودر دکلره حاوی عصاره جلبک دریایی است تا موها در تماس با پودر دکلره آسیبی نبینند. پودر دکلره سفید دوماسی‌فاقد هر گونه گرد و غبار است که استفاده از آنرا بسیار راحت می‌کند.

پودر دکلره سفید دوماسی‌ برای استفاده در رنگ مو های پایه روشن و بسیار روشن استفاده می‌شود.

توصیه می‌شود پوست‌های سر حساس، داری جوش و زخم از پودر دکلره سفید دوماسی استفاده نکنند.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید